My Name Is Earl

Klasicky se můžete těšit na 24 epizod v jedné sezóně, kdy vás každá epizoda obšťastní zhruba 30 minutami zábavy. Na seriálu je vidět, že by si scénáristi tam za velkou louží zasloužili víc peněz, než kolik si kdo dokáže představit a i tak by to bylo málo. Každopádně můžeme být rádi, že stávka nedávno skončila a tak tento seriál již nadále neohrožuje.

My-Name-is-Earl

Děj se odehrává na maloměstě a příběh nás dostává do party několika grázlíků, živících se vloupačkami a krádežemi. A pitím piva. Hlavní hrdina, Earl, jednoho dne vyhraje $100 000 a během 10 vteřin los ztratí, když ho srazí auto. V nemocnici pak v televizi uslyší myšlenku, se kterou se dokáže ztotožnit – kdo koná dobro, čeká ho dobro a naopak. Takže rychle sesmolí seznam všech zlých věcí, co kdy provedl a následně se je vydá odčinit. A to je zápletkou jednotlivých epizod. Na začátku je na seznamu asi 200 věcí, co je potřeba napravit (Earl však musí sem tam něco připsat; třeba když srazí značku na autobusové zastávce), takže se máme na co těšit.

Seriál je natočen velmi dynamicky, střídají se scény z minulosti s přítomností a vše doprovází komentář Earla. Perfektně zachycená atmosféra maloměsta a výborně podané charaktery jsou pak už jen třešničkou na dortu. Například bratr Earla je doopravdy úžasný a jeho bývalá manželka zase neobvyklá kost.

Určitě vám doporučuji se na seriál podívat, pokud chcete načerpat více informací nebo stáhnout titulky, podívejte se na jedny české fan stránky.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *